Jaworowy Dom

O firmie

Jaworowy Dom w Dolinie Baryczy to miejsce o niepowtarzalnym klimacie stworzone przez dwójkę rodzeństwa z pasją i dbałością o każdy detal.

Stworzyliśmy wyjątkowe miejsce odpowiednie zarówno do zorganizowania uroczystości rodzinnych jak i warsztatów, szkoleń czy spotkań biznesowych. W domu znajdują się dwie sale, które w razie potrzeby mogą tworzyć jedną przestrzeń o  powierzchni 160 metrów kwadratowych. Sale otwierają się na las, który swoimi kolorami zapachami, harmonią i dźwiękami natury dopełnia klimat i atmosferę wnętrza.

Co się u nas dzieje 

Organizujemy wesela o niepowtarzalnym klimacie, komunie, chrzciny, urodziny i wiele innych.  Wszystko zależy od Waszego pomysłu i marzeń, które my zrealizujemy z wielkim zaangażowaniem wkładając w to serce.

Położenie Jaworowego Domu oraz jego klimat sprzyjają organizacji warsztatów rozwoju osobistego, szkoleń firmowych oraz spotkań biznesowych.  Zapraszamy serdecznie organizatorów oraz pracodawców dbających o rozwój swoich pracowników. W naszym miejscu w komfortowych warunkach przeprowadzisz warsztat czy szkolenie w ciszy i pięknej scenerii.

Wyróżniamy się zdrową i pyszną kuchnią, stawiamy na naturalne produkty. Mamy doświadczenie w kuchni tradycyjnej, wegetariańskiej, wegańskiej oraz w diecie bezglutenowej. Menu jest ustalane zgodnie z Twoimi pomysłami i oczekiwaniami. Do każdego wydarzenia podchodzimy indywidualnie.

Miejsce, w którym się znajdujemy 

Park Krajobrazowy Doliny Baryczy daje wiele możliwości aktywnego spędzenia czasu.  Przyjeżdżając do nas możesz wybrać się na wycieczkę rowerową lub pieszą po pięknych zakątkach naszego terenu  obfitującego w prze różne gatunki ptaków i roślin. Masz również możliwość wzięcia udziału w spływie kajakowym. Dla mniej aktywnych idealne będzie spędzenie czasu na naszym tarasie z widokiem na piękny pachnący zielony las.

Każdy znajdzie coś dla siebie zapraszamy do Nas przekonaj się sam  

Roma i Maciej