Dzisiaj jest: 30.11.2021, imieniny: Andrzeja, Maury, Ondraszka

Diety i odchudzanie

Odchudzamy się, motywujemy, polecamy ćwiczenia.
Dodaj odpowiedź

Zdrowa dieta to podstawa

rozpoczęty 2 lata temu przez alpaka
2020-01-13 10:17 36%
Jeszcze jakiś czas temu nie bardzo zwracałam uwagę na to, co ląduje ma moim talerzu. Aż do momentu, kiedy waga zaczęła pokazywać dość niepokojące liczby, a moje ulubione ubrania przestały na mnie pasować. Wtedy stwierdziłam, że czas na jakieś zmiany, choćby małymi krokami. Po rozmowach z trenerami i dietetykiem zaczęłam od zmiany nawyków żywieniowych. Ale nie chciałam przechodzić na konkretną dietę i gotować wszystkiego z listy. Zaczęłam robić świadome zakupy i przygotowywać każdy produkt trochę bardziej fit. Przede wszystkim teraz wybieram kurczaka bez antybiotyków - http://www.farmio.com/mieso-z-chowu-bez-antybiotykow - jeśli myślicie, że mięso zawsze smakuje tak samo, to sprawdźcie. Dla mnie różnica była ogromna. Poza tym do każdego posiłku włączam owoce, warzywa i pełnoziarniste produkty. Polubiłam owsianki, jogurty naturane z owocami i sałatki. Piję też więcej wody, przez co nie jestem zmeczona już od samego rana. Kolejnym krokiem będzie dla mnie trening, ale muszę napierw ostatecznie wybrać trenera, który chociaż na początku pokaże mi co i jak. Jesli efekty będą jeszcze lepsze niż po moich dotychczasowych zmianach to będę chyba jedną z najszczęśliwych kobiet na świecie :D
odpowiedziano 2 lata temu przez mauss
2020-04-07 14:49 40%
Ja teraz też staram się trochę zmienić swoją dietę i np. wprowadzam do niej nowe warzywa i owoce, jem dużo pestek i orzechów, do potraw dodaję też zdrowe tłuszcze roślinne. Poza tym uczę się jeść regularnie i wybierać mniejsze porcje. No i picie - pod ręką mam zawsze dużą szklankę z wodą i jakimiś dodatkami, głównie cytrusami, cynamonem, goździkami albo miodem, no i pilnuję, żeby w miarę częso ją pić i uzupełniać :)
odpowiedziano 2 tygodnie temu przez majeczka
2021-11-18 14:46 56%
Dobrym sposobem na to, aby żyć zgodnie ze swoim organizmem, jest dieta pudełkowa. Chociażby taka firma cateringowa https://dietytreningowe.pl/bydgoszcz/ doskonale wie, jakie zaproponować klientowi zdrowe, wartościowe posiłki. Także kupując ich dania wiecie, że będziecie odżywiać się faktycznie zdrowo. A dzisiaj jest to w szczególności ważne, aby o siebie dbać.
Polecane