Dzisiaj jest: 18.4.2024, imieniny: Apoloniusza, Bogusławy, Gościsławy

Związki

Możesz się pochwalić, możesz się poradzić, możesz się wyżalić. W tym miejscu piszemy o naszych związkach.
Dodaj odpowiedź

Miłość do muzułmanki

rozpoczęty 4 lata temu przez Jak_kub
2020-03-23 02:41 46%
Cześć wszystkim! 
jestem w nietypowej sytuacji, poznałem jakiś czas temu piękną, mądrą, zabawną kobietę. Ja mam 27, a ona 19 lat. Problemów jest kilka, pierwszy jest taki, że jestem jej nauczycielem, uczęszcza do technikum, ja jestem w nim zatrudniony... M. jest zawsze uśmiechnięta, często ze sobą rozmawiamy, potrafi przyjść do mnie na przerwie i po prostu zapytać jak się czuję, jest bardzo troskliwa. Nie będę kłamał, bardzo mi się podoba i jestem w niej na maxa zauroczony :/ .. pierwsze pytanie co powinienem zrobić? Zbliżyć się do niej? Czy odpuścić?..  druga sprawa jest taka, że M. Jest muzułmanką, obawiam się tego, bo wiem, że jej rodzice są bardzo religijni, nie raz się śmiała, że rodzice za rozmowę ze mną by urządzili jej piekło..  ludzie nie wiem co robić, w aktualnej sytuacji nie mam z nią kontakt poza mailowym, tęsknię za nią. Pomóżcie, doradźcie ! Dzięki ! 
KOSMETYKI NATURALNE***KOLAGEN NATURALNY w PROMOCYJNEJ CENIE***Użyj kodu rabatowego: (netkobieta57) ***