Dzisiaj jest: 5.8.2020, imieniny: Emila, Karoliny, Kary

Dzieci

Tematy dyskusje i rozmowy związane z posiadaniem dzieci, wychowywaniem dzieci, problemów z dziećmi i radości z nimi związanych
Dodaj odpowiedź

Dzieci i kasa

rozpoczęty 3 lata temu przez grizzeld
2017-11-14 09:32 49%
Jak radzicie sobie z zachciankami dzieci i ich podatnością na reklamy? Ogarniace temat czy odpuszczacie i pozwalacie na wszystko. Ja w ramach oszczedności na zakupy zabawek  wprowadziłam kieszonkowe.  W tym polu się sprawdza. Wydatki na zabawki z kilku stów miesięcznie ograniczyłam do 2 x 50 zł kieszonkowego miesięcznie.
A jak U Was sytuacja wygląda?
odpowiedziano 3 lata temu przez Ania
2017-11-15 08:11 17%
Świetny pomysł! Nie wpadłam na to! Ja mam też dwójkę dzieci, ale moje jeszcze na razie chyba niegramotne w tym temacie, bo łatwo daja się zbyć ;)
Zresztą póki co niczego im nie brakuje, chyba troche je rozpieściłam ;)
odpowiedziano 4 miesiące temu przez mauss
2020-04-16 12:41 40%
Dzieci mojej siostry niestety są dość podatne na reklamy, zwłaszcza przed świętami czy dniem dziecka, jak w TV lecą całe bloki z produktami dla dzieci. Ale na szczęście ona potrafi im to jakoś wytłumaczyć, że  tego wszystkiego nie potrzebują, że mają mnóstwo innych zabawek. I w sumie zaraz po pierwszej euforii robi się spokojniej i dzieciaki wybierają raczej jedną rzecz, którą najbardziej chcą dostać. Albo przed bożym narodzeniem piszą listy do Mikołaja i wtedy my mamy jasną informację, jaki prezent będzie tarfiony :)
odpowiedziano 3 miesiące temu przez o0mk0o
2020-04-29 12:36 31%
U mnie najgorsze są wydatki na różnych specjalistów ... Od zwykłej choroby na którą chorują średnio raz w tygodniu, po aparat na zęby lub inne takie. Na szczęście ostatnio trochę to wszystko staniało jak np wizyty w http://ziliclinic.pl/