Dzisiaj jest: 2.10.2022, imieniny: Racheli, Sławy, Teofila
Ogłoszenie:

Technika 24h usługi elektryczne ⚡ serwis i przeglądy instalacji

dodano: 2021.08.31 ważne do: 2022.08.31 wyświetleń: 271
Szczegóły ogłoszenia:
Instalacje Elektryczne
  • Układanie instalacji elektrycznej i montaż rozdzielnicy elektrycznej.
Montaż nowej instalacji elektrycznej wewnętrznej i zewnętrznej w budynkach mieszkalnych, usługowych, biurowych oraz przemysłowych i gospodarczych. Oferujemy kompleksowe wykonanie instalacji elektrycznej od wykonania przyłącza elektrycznego zgodnie z warunkami technicznymi zakładu energetycznego poprzez podłączenie WZL, ułożenie przewodów i montaż rozdzielnic elektrycznych aż po montaż osprzętu elektrycznego, oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego oraz podłączenie sprzętu AGD (piekarniki, płyty indukcyjnej, ceramiczne) i ogrzewania elektrycznego.
  • Modernizacja istniejącej instalacji elektrycznej.
Realizujemy usługę wymiany starej instalacji elektrycznej oraz pomagamy w rozbudowie i modernizacji istniejącej instalacji elektrycznych w pełnym zakresie. Zapewniamy wymiany osprzętu i oświetlenia jak również kompleksową wymianę przewodów oraz montaż nowych rozdzielnic elektrycznych z nowoczesną ochroną przeciwporażeniową, nadprądową i przeciwprzepięciową. Wykonujemy remont instalacji elektrycznej mieszkaniowych, biurowych i usługowych w Warszawie i okolicach.
  • Serwis instalacji elektrycznej.
Zajmujemy się naprawą wszelkiego rodzaju usterek w instalacjach elektrycznych na terenie Warszawy i okolic. Lokalizujemy i naprawiamy przyczyny awarii instalacji elektrycznych również jako całodobowe pogotowie elektryczne dyspozycyjne przez 7 dni w tygodniu.
  • Pomiary instalacji elektrycznej.
Wykonujemy pomiary okresowe i przeglądy konserwatorskie instalacji elektrycznej w budynkach użyteczności publicznej, obiektach komercyjnych, przemysłowych oraz w budynkach mieszkalnych jedno i wielorodzinnych (blokach, kamienicach)

W ramach usług elektrycznych wykonujemy, modernizujemy i serwisujemy dodatkowo instalacje odgromowe i uziemiające, instalacje teletechniczne (instalacje: domofonowe i wideodomofonowe, systemu kontroli dostępu, systemy alarmowe, monitoringu wizyjnego, sieci komputerowych - okablowanie strukturalne, nagłaśniania, automatyka domowa i budynkowa) oraz instalacje przeciwpożarowe i oświetlenia awaryjnego (SAP, DSO, system oddymiania grawitacyjnego).
 
Kontakt
Technika 24h
ul. Oszmiańska 10/55, 03-503 Warszawa, woj. mazowieckie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Polecane
Zostań konsultantką AVON. Zgarnij nawet 45% rabatu i ciesz się najlepszymi kosmetykami! Rejestracja Avonu jest zupełnie niezobowiązująca i gwarantuje Ci niskie ceny oraz dodatkowe bonusy.