Dzisiaj jest: 31.5.2024, imieniny: Anieli, Feliksa, Kamili
Ogłoszenie:

Papier do zastosowań biurowych i w domu

dodano: 2023.05.19 ważne do: 2024.05.18 wyświetleń: 196
Szczegóły ogłoszenia:
Oferujemy do domu i biura papier do drukarki komputerowej i ksero zarówno biały jak i kolorowy w postawowych formatach A4, A3 także A5 i 1/3A4. Papier jest dostępny w różnych wariantach jeżeli chodzi o jego jakość, przeznaczenie i cenę. Dostępny jest także papier fotograficzny do druku zdjęć w własnym zakresie a także papiery i kartony ozdobne do celów dekoracyjnych i artystycznych. Oferujemy również specjalny papier do plotera komputerowego głównie dla inżynierów jak i papier do flipchartów dla osób prowadzących szkolenia i prezentacje. Dla handlu i usług mamy rolki do kas fiskalnych i terminalii płatniczych. Zobacz na naszej stronie także inne wyroby papiernicze.
Szczegóły naszej oferty na papier do drukarek oraz inne artykuły papiernicze znajdziesz tutaj: https://tensklep.pl/papier
Zakup papier i innych wyroby papiernicze przez internet lub telefonicznie 695840695. Dostawa kurierem na całą Polskę. Kraków - papier dostarczamy gratis przy zakupie za minimum 150 zł. Zapraszamy na zakupy przedsiębiorstwa, szkoły, przedszkola, urzędy i inne instytucje oraz osoby prywatne.
Kontakt
tensklep.pl
ul. Krowoderska 22, 31-142 Kraków, woj. małopolskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Polecane
KOSMETYKI NATURALNE***KOLAGEN NATURALNY w PROMOCYJNEJ CENIE***Użyj kodu rabatowego: (netkobieta57) ***