Dzisiaj jest: 15.4.2024, imieniny: Adolfiny, Odetty, Wacława

Dowiedz się czym jest kolagen i zgarnij kosmetyki za 1 grosz!

Dodano: 2 lata temu Czytane: 1978 Autor:
Redakcja poleca!

Kolagen to białko młodości. Nasz organizm jednak produkuje go tylko do pewnego momentu życia, później musisz uzupełniać go sama...

Dowiedz się czym jest kolagen i zgarnij kosmetyki za 1 grosz!
Któż z nas nie chciałby jak najdłużej cieszyć się zdrowiem i piękną sylwetką?
Któż z nas nie chciałby długo wyglądać młodo?
Któż z nas nie lubi dostawać prezentów?


Jeśli marzysz o pięknej, gładkiej skórze i chciałabyś dostać kosmetyki o wartości 77 zł za jeden grosz - przeczytaj ten artykuł i podziel się nim na swoim profilu na Facebooku.

 

Kolagen co to takiego?


Kolagen to  białko - które jest produkowane w naszym organizmie.  Jest częścią tkanki łącznej, spoiwem, łączącym komórki skóry, kości, chrząstek. Kolagen decyduje w dużej mierze o tym jak wyglądamy, ale także o tym jak się czujemy, jakim zdrowiem się cieszymy, a nawet jak długo będziemy żyli.

Kolagen stanowi ok. 30 % wszystkich białek występujących w ludzkim organizmie. Oczywiście są w naszym ciele narządy, gdzie jest go znacznie więcej. Dla przykładu: w gałce ocznej kolagen stanowi aż 90%, a skóra w 70% zbudowana jest z kolagenu. Ponadto spore ilości kolagenu znajdziecie w ścięgnach, kościach, stawach, narządach wewnętrznych.

Jeśli chodzi o samą budowę kolagenu - to składa się on z włókien. Dzięki włóknom kolagen ma ponadprzeciętną wytrzymałość na rozciąganie oraz urazy mechaniczne. Kolagen jest tak sprężysty - że aby zerwać nitkę włókiem kolagenowych o średnicy 1 mm potrzeba co najmniej 10 kg obciążenia. 

Niestety wraz z upływem lat nasz organizm produkuje coraz mniej kolagenu. Szacuje się, że zmniejszenie produkcji następuje już po 26 roku życia, a badania dowodzą, że w ciągu roku w ludzkim ciele ok. 3 kg kolagenu podlega wymianie. Wraz z upływem kolejnych lat — ok 60 roku życia odnowa kolagenu zostaje całkowicie zatrzymana - a skutki tego zjawiska widać gołym okiem.
Coraz więcej zmarszczek, nasilające się problemy ze stawami, choroby typowe dla osób starszych - są wynikiem coraz rzadziej występujących i coraz cieńszych włókien kolagenowych.

Oczywiście czasu zatrzymać się nie da. Jednak zawsze warto walczyć i podejmować próby, by białka kolagenowe w naszym organizmie były silne i gęste, tak by jak najdłużej efektywnie pełniły swoją rolę - nawet gdy jest ich mniej. Jednym z takich sposobów jest uzupełnianie kolagenu poprzez jego spożywanie oraz stosowanie kosmetyków kolagenowych.

 

Jak otrzymać kosmetyki kolagenowe warte 77 zł, za 1 grosz?


Kolagen można znaleźć w wielu kosmetykach. Dodawany jest do kremów, maseczek, balsamów, ale czy tego właśnie potrzebujesz? Jakiś ułamek kolagenu w kremie przeładowanym konserwantami i sztucznymi substancjami, które wcale nie działają dobrze na twoją skórę? Nie wierzysz? Sprawdź skład swojego kremu. Większość tanich kremów, zawierających kolagen, ma go w śladowych ilościach ok. 0,1 % na słoiczek. Taka ilość nie ma żadnego wpływu na twoją skórę i w niczym ci nie pomoże. Jeśli zależy ci naprawdę na tym, by karmić skórę kolagenem naturalnym, wybieraj tylko produkty w 100% kolagenowe.

Takie produkty znajdziesz na stronie kolagen.pl.

A dzisiaj już możesz zgarnąć kosmetyki warte 77 zł za jeden grosz! Jak to zrobić?

 

Wystarczy kliknąć TUTAJ, a w koszyku wpisać specjalnie przygotowany dla naszych Czytelniczek kod rabatowy:
 
netkobieta57


Tylko nie zastanawiaj się długo, ilość zestawów promocyjnych ograniczona!

Źródło zdjęcia: Pexels
Źródło: kolagen.pl
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
KOSMETYKI NATURALNE***KOLAGEN NATURALNY w PROMOCYJNEJ CENIE***Użyj kodu rabatowego: (netkobieta57) ***