Dzisiaj jest: 28.3.2024, imieniny: Anieli, Kasrota, Soni

Dyskusja ogólna

Pisz o czym chcesz byle nie łamać regulaminu i nie spamować.
Dodaj odpowiedź

Problem z owłosieniem

rozpoczęty 3 lata temu przez Negative
2021-09-29 19:20 47%
Cześć

mam mega problem z nadmiernym owłosieniem. NIemal od dziecka, a po dojrzewaniu to już w ogóle tragedia jakaś. I tak teraz myślę może postawić na depilację laserem pomoże to?
odpowiedziano 2 lata temu przez Negative
2021-10-07 15:04 43%
Cześć

mam mega problem z nadmiernym owłosieniem http://www.dermedik.pl/laseroterapia/depilacja-laserowa-i-usuwanie-owlosienia-laserem-lightsheer/ . NIemal od dziecka, a po dojrzewaniu to już w ogóle tragedia jakaś. I tak teraz myślę może postawić na depilację laserem pomoże to?
odpowiedziano 2 lata temu przez nadka
2021-11-24 18:40 48%
U mnie było podobnie, borykałam się z nadmiernym owłosieniem nie tylko w miejscach intymnych, ale i na nogach. Nie nadążałam kupować maszynek do golenia. Mało, że wydawałam kasę, to jeszcze efekt był marny, bo musiałam to robić codziennie!!! Było to niesamowicie uciążliwe. W końcu zdecydowałam się na depilację laserową i robiłam to w Bieńkowscy Clinic w Częstochowie. Efekt jest zdumiewający a zabiegi całkowicie bezbolesne. Teraz mam niesamowitą wygodę!
KOSMETYKI NATURALNE***KOLAGEN NATURALNY w PROMOCYJNEJ CENIE***Użyj kodu rabatowego: (netkobieta57) ***