Dzisiaj jest: 24.7.2021, imieniny: Kingi, Krystyna, Michaliny

 5 znaków, że on Cię kocha chociaż o tym nie mówi

Dodano: 4 lata temu Czytane: 3050 Autor:

Dlaczego mężczyźni nie mówią "Kocham Cie"? Mówią, tylko bez słów!

 5 znaków, że on Cię kocha chociaż o tym nie mówi

Kobiety są wylewne. No, może nie wszystkie kobiety, ale zdecydowana większość z nich. Lubią mówić o sobie, o swoim partnerze. Lubią snuć plany na przyszłość i chwalić się swoim związkiem. A mężczyźni? Mężczyźni nie lubią okazywać swoich uczuć słowami. Z ich zachowania można jednak wiele wyczytać. Mężczyzna nawet jeśli nie wypowiadaja każdego dnia magicznego “Kocham Cię”, to jednak daje nam codziennie wiele sygnałów, które znaczą więcej niż tysiąc słów.
 

Jak mężczyźni mówią “Kocham cię” nie używając słów?

Jesteś dla niego priorytetem


Mężczyzna, który kocha jest w stanie poświęcić swój czas na oglądanie nawet jakiejś głupiej komedii romantycznej tylko dlatego, że to oznacza dwie godziny spędzone tylko z tobą.
Zakochany mężczyzna może czasami zrezygnować z meczu z kumplami tylko dlatego, że poprosiłaś go o pomoc w zakupach czy obowiązkach domowych. 
Jeśli jesteś dla swojego partnera ważna to będzie się liczył z twoim zdaniem i będzie potrafił czasami zrezygnować ze swoich planów. Mężczyźni nie często mówią “kocham”, ale mają swoje priorytety.

Nie “ja” tylko “my”


Jeśli nie masz pewności co do uczuć swojego partnera, a nie możesz wycisnąć z niego jednoznacznego wyznania podsłuchaj go czasami. Mężczyzna, który myśli poważnie o kobiecie będzie często używał słowa “my” zamiast “ja”. Gdy rozmawia przez telefon albo gdy pisze smsa.. Jeśli zauważyłaś, że twój partner nie podejmuje sam ważnych decyzji, a wszystko z tobą konsultuje albo pyta cię o zdanie to dobry znak. Można przypuszczać, że mężczyzna. który mówi o sobie i swojej partnerce jak o jedności wiąże z nią przyszłość chociaż nie padły jeszcze żadne poważne deklaracje.

Język ciała mówi więcej niż tysiąc słów


Mężczyźni lubią się przytulać, ale nie często robią to publicznie. Jednak gdy mężczyzna przytula cię publicznie to już coś więcej niż tylko zwykły gest. Mężczyzna przytulając swoją partnerkę pokazuje w ten sposób światu, że osoba stojąca u jego boku nie jest koleżanką czy siostrą, to ktoś więcej! Zwróć też uwagę na to w taki sposób okazywane są te gesty. Czy to zwykłe podszczypywanie czy trzymanie w mocnym uścisku. Mocny uścisk oznacza “ta kobieta jest moja!”.

Przedstawia cię rodzinie i najbliższym kumplom


Przedstawienie swojej wybranki kolegom i najbliższej rodzinie to dla niektórych panów już niemal jak oświadczyny. Żaden mężczyzna, który chce jedynie poflirtować nie będzie przedstawiał rodzinie i kumplom swojej kobiety, którą spotyka od czasu do czasu. Zatem jeśli jesteś w związku z kimś kto spotyka się z tobą jedynie po kryjomu, kto boi się pokazać z tobą publicznie powinna ci się zapalić tzw. czerwona lampka. Dlaczego tak bardzo zależy mu na tym aby cię ukryć przed światem? Na pewno nie dlatego, że chodzi o zazdrość - mężczyźni zazdrość okazują zupełnie inaczej!

Jest zazdrosny o każdego kolegę


Jeśli już mowa o zazdrości, to zostało udowodnione, że tylko zazdrosny mężczyzna kocha naprawdę. Zazdrość może być okazywana na różne sposoby. Jedni się do niej przyznają, inni się z nią kryją. Jednak jeśli pojawia się w związku, jeśli zauważyłaś choćby jeden mały znak na to, że twój partner gotuje się z zazdrości możesz po kryjomu zacierać rączki - to dobry znak!
 

Dlaczego mężczyznom tak trudno jest powiedzieć “Kocham cię”?


Kobietom pewnie będzie trudno to zrozumieć. Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus, mówimy różnymi językami, aczkolwiek jedno jest pewne - są takie gesty, których nie da się przeoczyć! 
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Komentarze (Ilość: 1)
Rosnąco Standardowy
  • To taki osobisty super felieton !!!
    2019-04-10 00:02:27 Zgłoś
    Mecz z kolegami - zostań i mi pomóż (priorytet) Nie maa swojego zdania nawet przy pisaniu smsa (bo My) Wypatrywanie małego znaku zazdrości (bo się z nią kryją) Podszczypywanie to jązyk ciała (kocha) Jak zabierza na spotkanie z kolegą to się oświadcza (to nie zazdrość, zazdrość to co innego) Dlaczego mężczyznom tak trudno jest powiedzieć “Kocham cię”? Bo są z Marsa, nie z Wenus. Jednak gestów powyższych nie sposób przeoczyć !