Dzisiaj jest: 26.6.2024, imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny

EKO pranie z kulami turmalinowymi

Dodano: 6 lat temu Czytane: 2653 Autor:

Pranie bez chemii, bez detergentów, bezpieczne dla środowiska...

EKO pranie z kulami turmalinowymi
Czy jesteśmy w stanie wyobrazić sobie pranie, które nie wymaga proszków, płynów do płukania tkanin czy też płynów zmiękczających? Bez chemii, detergentów - bezpieczne dla środowiska i bezpieczne dla nas?

Otóż jest to możliwe dzięki ekologicznym KULOM TURMALINOWYM do prania firmy TianDe!

 

Podczas prania EKO kulami włókna tkanin nie niszczą się, a kolory nie blakną, przywrócony zostaje ich kolor, ubrania stają się miękkie i elastyczne, nie jest konieczne stosowanie  płynu do płukania.

Tradycyjne środki piorące - syntetyczne, takie jak proszki, płyny i płatki do prania, zawierają środki powierzchniowo czynne i fosforany. Te syntetyczne składniki pozostają w tkaninie pomimo płukania. Dalej pozostają w kontakcie z naszym ciałem, niszcząc z biegiem czasu naturalną warstwę naszej skóry, powodując w konsekwencji różne podrażnienia, wysypki, zmiany alergiczne różnego rodzaju i dyskomfort skóry suchej oraz swędzenie.

W kulach piorących kontakt z wodą powoduje równomierne oddzielanie się minerałów i jonów o ładunku ujemnym, które skutecznie usuwają brud z tkanin. Granulki z turmalinu w kulach TianDe wytwarzają wysokoenergetyczne fale podczerwone, które pobudzają częstotliwość wibracji wody i tym samym zwiększają moc czyszczenia.

Tylko turmalin ma możliwość emitowania, dalekiego promieniowania podczerwonego i  charakteryzuje  się niespotykanie dużą  zawartością jonów ujemnych. To  wszystko bez fosforanów, sztucznych barwników, rozjaśniaczy optycznych, kompozycji zapachowych, a nawet mydła zapewniają nam kule TianDe.

Pranie  w kulach,  czy raczej  z ich zastosowaniem, jest przyjazne  dla   naszego zdrowia, środowiska i ubrań. 
Jest również skuteczne i przyjazne dla naszej kieszeni. Turmalin skutecznie usuwa roztocza, a nawet pleśń i grzyby z bielizny czy ubrania, ponieważ ma silne działanie antybakteryjne. Dzięki drugiej, niebieskiej kuli ze srebrem - neutralizujemy alergeny roztoczy kurzu  i innych pasożytów.
Pranie może być bezpieczne dzięki zamianie prania chemicznego na fizyczne, które jest oparte na wykorzystaniu fizycznych, naturalnych możliwości ekosfery.

Składniki ekosfery - w 100 % naturalne takie jak :
  1. Turmalin
  2. Zeolity
  3. Rzadkie metale zwiększające przewodnictwo elektryczne wody
  4. Srebro koloidalne
TURMALIN- jest minerałem, kamieniem półszlachetnym wielobarwnym kryształem, który należy do grupy krzemianów. Charakteryzuje się wyjątkowo wysokim polem ujemnym, dużą zawartością jonów ujemnych i emituje dalekie promieniowanie podczerwone. Jest minerałem bardzo rzadkim, który łatwo elektryzuje. Ma także silne działanie absorpcyjne, przy lekkim podgrzaniu oczyszcza otoczenie z bakterii,  dezodoruje i  czyści. Nadaje praniu świeży zapach, który kojarzy się   z powietrzem górskim.

ZEOLITY- minerały z gromady krzemianów w postaci kryształków. Są to uwodnione glinko-krzemiany sodu i wapnia. Zmiękczają wodę poprzez absorpcję soli wapnia   i fosforu.  Stosowane są jako czynnik zmiękczający  wodę w kulach  piorących.

SREBRO KOLOIDALNE - ma działanie  antybakteryjne. Srebro jest naturalnym  antybiotykiem,  wspomaga dezynfekcję wody i oczyszcza ją z bakterii i drobnoustrojów. Szklanka wody z kranu zawiera około 1O mln bakterii, a ta sama woda wypita w srebrnym kubku, staje się wodą leczniczą. Srebro ma właściwości bakteriobójcze, antywirusowe  i  przeciwgrzybicze.  Jeżeli  antybiotyk niszczy 6 - 7 szkodliwych bakterii, to srebro niszczy 650 chorobotwórczych szczepów bakterii, wirusów i grzybów i pleśni. W przeciwieństwie do antybiotyków, srebro nie niszczy dobroczynnej i potrzebnej flory bakteryjnej.

 

DLACZEGO WARTO KORZYSTAĆ Z KUL  PIORĄCYCH:

• Pranie ekosferą, nie niszczy włókien i nie zabiera koloru ubraniom
• Neutralizuje alergeny roztoczy, grzybów i pleśń
• Pierze bez chemii, która często podrażnia   i wywołuje zmiany  alergiczne
• Nie wymaga płynów zmiękczających, ponieważ kule dają efekt miękkości i elastyczności
• Pierzemy  w niskich temperaturach, przez co oszczędzamy  na energię
• Kule wystarczają na kilkaset prań, co daje dużą oszczędność na proszkach i płynach
• Bielizna nie wymaga dodatkowego płukania, przez co oszczędzamy na wodzie
• Pranie za pomocą kul, kosztuje ok. 20 razy mniej, nie licząc płynu odkamieniającego, niż  pranie chemiczne
• Oszczędzamy zdrowie, pieniądze, tkaniny, które się tak szybko nie niszczą i spierają  kolory
• Oszczędzamy  środowisko,  którego  nie zanieczyszczamy
• Kule oczyszczają  pralkę z kamienia i zapobiegają  osadzaniu się kamienia na mechanizmach urządzenia wydłużając żywot pralki i generując oszczędności  z racji zakupu  środka odkamieniającego

Jeśli zaintersowały cię kule turmalinowe i chcesz je wypróbować - napisz: biuro@naturica.pl
Źródło: Artykuł sponsorowany
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
KOSMETYKI NATURALNE***KOLAGEN NATURALNY w PROMOCYJNEJ CENIE***Użyj kodu rabatowego: (netkobieta57) ***