Dzisiaj jest: 21.1.2021, imieniny: Agnieszki, Jarosława, Nory

Czego pragną mężczyźni?

Dodano: rok temu Czytane: 1672 Autor:

Trochę z przymrużeniem oka. 10 rzeczy, które są ważne dla mężczyzn.

Czego pragną mężczyźni?
Ktoś kiedyś powiedział, że męzczyźni są z Marsa, a kobiety z Wenus. Możemy się śmiać, możemy pukać się w czoła, nie wierzyć w to. Żarty na temat kobiet i ich parkowania albo zakupów nie wszystkich bawią, jednak jest w nich odrobina prawdy. To samo tyczy się mężczyzn. Są pewne rzeczy, które są dla nich ważne i chociaż na pewno znajdą się tacy, którzy zaprzeczą to trudno powiedzieć, że nie ma w tym odrobiny prawdy. Oto 10 rzeczy najważniejszych dla męzczyzn. 
 

Czego pragną mężczyźni


1. Seksu!

To nie znaczy, że kobiety go nie potrzebują. Ostatnio kobiety coraz odważniej mówią o swoich potrzebach, obalamy stereotypy. Jednak seks w życiu mężczyzny odgrywa bardzo ważną rolę i chyba nie ma na świecie takiego mężczyzny, który by powiedział, że seks jest dla niego nieważny.

2. Wsparcia

Może niektórym kobietom to się wydawać dziwne, ale mężczyźni też czasami potrzebują wsparcia. Niestety kobiety tego nie rozumieją i bardzo często wiercą dziurę w brzuchu zamiast pozwolić facetowi oddalić się do swojej pustelni, by to przeżyć w samotności. Tak właśnie wygląda wsparcie w męskiej definicji. Odejdź i pozwól mu przeżyć to samemu, a potem przyjdź, połóż mu rękę na ramieniu i powiedz, że wcale nie jest źle. 

3. Wierności

Tak to prawda mężczyźni lubią oglądać się za innymi kobietami. Tak, to prawda fantazjują dość często. Tak, jeśli stoi przed nimi laska z dużym biustem lub niezłym tyłkiem, nie ma siły żeby nie poleciało im oko. Lubią adorować i lubią być adorowani. Mężczyźni nie są przecież z kamienia! Jednak od swojej partnerki oczekują wierności 100%! 

4. Partnerstwa

Mężczyźni lubią, gdy kobieta traktuje ich jak partnera, a nie jak dziecko, albo jak sponsora. Wszystkie decyzje powinno się podejmować razem, a problemy powinny być dzielone na dwa. Jest tylko jeden wyjątek, kiedy mężczyzna lubi, by traktować go jak małego chłopca. To moment, w którym odpada go śmiertelna choroba zwana katarem.

5. Podziwu

Chociaż wielu się do tego nie przyzna to lubią być podziwiani. To dla kobiet prężą dzielnie swoje klaty, dla kobiet wylewają na siebie pół opakowania wody kolońskiej. Kobitki! Dajcie więc im tą satysfakcje i powiedzcie czasem jacy są wspaniali, silni, dzielni.

 

6. Swobody

Gdy facet wraca zmęczony z pracy jedyne o czym marzy to usiąść przed telewizorem z piwem w łapie i czasem sobie przekląć. Dajcie mu więcej swobody! Dajcie mu spokój, gdy odpoczywa! Pozwólcie czasem wyjść z kolegami na piwo i wrócić na "czterech"!

7. Poczucia humoru

Mężczyźni lubią, gdy kobieta ma poczucie humoru. A jeśli jeszcze do tego ten dowcip jest wyostrzony, pikantny i zakrawa o erotyzm, to już w ogóle bomba! No cóż faceci przecież nie tylko kochają sex... uprawiać, oni także uwielbiają o nim mówić!

8. Akceptacji

Mężczyźni nienawidzą zmian. A jeśli dodatkowo ta zmiana miałaby dotyczyć ich samych to już w ogóle jest nie do przyjęcia. Idealnie byłoby akceptować ich takich jakimi są. Niestety każda kobieta ma jakieś swoje wyobrażenie o mężczyźnie i dąży do tego, by stał się dla niej ideałem. Nie ma ideałów, a brak akceptacji w związku bardzo często kończy się jego rozpadem.

9. Dobrej zabawy

Mężczyźni uwielbiają zabawę, gry na konsoli czy paintball. Wiek nie gra tu żadnej roli. Nieważne czy 15-late czy 40-late dobra zabawa zawsze mile widziana! Dlatego kobiety często mówią, że faceci to duże dzieci. Trochę w tym prawdy.

10. Dobrego jedzenia

Znacie jakiegoś pana, który nie lubi dobrego jedzenia? Chyba każdy lubi dobrze zjeść. Powiedzenie, że "przez żołądek do serca" wcale nie jest przesadzone. Mężczyźni uwielbiają dobrze zjeść, a kobiety, które potrafią dobrze gotować, mają w rękach niesamowitą "broń"!
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.