Dzisiaj jest: 10.4.2021, imieniny: Borysławy, Makarego, Michała

Wyjątkowe zestawy prezentowe z Mazur, na każdą okazję

Dodano: 4 miesiące temu Czytane: 1461 Autor:

Nie masz pomysłu na prezent? Zajrzyj co przygotowała dla Ciebie nasza dzisiejsza bohaterka!

Wyjątkowe zestawy prezentowe z Mazur, na każdą okazję
W tym roku zachęcamy do wspierania małych biznesów. Pomagajmy sobie nawzajem zróbmy zakupy w małym sklepiku zamiast w hipermarkecie, na stronie internetowej z rękodziełem, zamiast w popularnej sieciówce. Kupując prezenty od mikro przedsiębiorców wspieramy tych, którym teraz, w czasach pandemii jest bardzo ciężko, a którzy mają przecież swoje rodziny, dzieci.

Chcesz pomóc?

Udostępnij ten post!

Chcesz przyłączyć się do akcji i zareklamować swój biznes?

Napisz do nas!

kontakt@netkobieta.pl

Dzisiaj zapraszamy do Królestwa Moniki Marciniak!

Z miłości do Mazur, tradycji regionu, piękna natury tego obszaru, powstał projekt, który to piękno i wyroby pochodzące z obszaru Warmii i Mazur mógłby przybliżyć wszystkim. Zarówno tym, którzy o wyprawie na Mazury marzą, tym, którzy odwiedzają je regularnie, ale też mieszkają tu od zawsze i chcieliby pokazać mazurskie piękno innym. Ta koncepcja to także forma wsparcia małych, lokalnych firm, tak ważna w dzisiejszych czasach. Sami jesteśmy małą firmą, wspieramy innych małych i lokalnych.

Projekt „Ale kot! Ale żaba!” to koncepcja promocji regionów i lokalnych twórców. Na początek tematem numer jeden są oczywiście Mazury. W ofercie znajdują się wyjątkowe i starannie dobrane produkty regionalne. Tworzone w danym regionie lub oparte na miejscowych produktach. Wszystkie zebrane w gotowe kreatywne zestawy prezentowe. Uzupełnieniem prezentowni jest galeria rękodzieła, w której można nabyć wyroby lokalnych artystów.

Aktualny koncept prezentowy zawiera między innymi: świąteczne ręcznie dekorowane pierniki, szydełkowe skrzaty, mydła z lokalnej manufaktury, ceramiczne zawieszki, oryginalne drewniane domki, wieszaczki i podkładki, ręcznie malowane bombki, ręcznie wyrabiane czekolady, zioła, przyprawy, miody z mazurskich pasiek.Zestawy dostępne są w gotowych koncepcjach, ale istnieje możliwość zarówno indywidualnego skomponowania prezentu, jak i brandingu pod wysyłki firmowe, dla Klientów, Partnerów biznesowych i Pracowników.

W przygotowaniu mamy zestawy pochodzące z regionu Podlasia i Kurpiowszczyzny, naszych „sąsiadów” regionalnych. Mamy nadzieję w przyszłości ciągle poszerzać naszą ofertę, aby przybliżać jak najwięcej naturalnych, regionalnych produktów i twórców, którzy z różnych powodów nie zaistnieli jeszcze szeroko w sieci lub mediach społecznościowych.

Aktualnie poszukujemy twórców z Warmii i Mazur, Podlasia i Kurpiowszczyzny. Jeśli tworzysz produkty, które chciałbyś, abyśmy promowali w naszych konceptach, napisz do nas :) 

Jeśli spodobało Ci się coś z naszej oferty, zapraszamy serdecznie do kontaktu.”

Kontakt i linki:

www.mrrrau.com

https://www.facebook.com/alekotalezaba

https://www.instagram.com/ale.kot.ale.zaba/

monika@mrrrau.com

 
Źródło: www.mrrrau.com
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.