Dzisiaj jest: 4.12.2022, imieniny: Barbary, Hieronima, Krystiana

RECENZJA: Joseph Murphy „Twoje własne supermoce”

Dodano: 3 miesiące temu Czytane: 1361 Autor:

„Przyciągasz to, co czujesz, stajesz się tym, co sobie wyobrażasz.”

RECENZJA: Joseph Murphy „Twoje własne supermoce”
Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek nad tym, jakie moce w Tobie drzemią? Czy kiedykolwiek pomyślałeś o tym, że Twoja podświadomość ma moc przyciągania? Czy myślałeś o tym, że jeśli na czymś mocno skupiasz swoją uwagę, to właśnie to dostajesz? Jeśli odpowiedziałeś na te pytania przecząco, to ta książka otworzy Ci oczy.
 

Potęga podświadomości


Ponad 90% ludzi nie ma zielonego pojęcia o tym, że istnieje coś takiego jak podświadomość i że to właśnie ona ma ogromną moc. Jeśli zatem nie posiadają oni takiej wiedzy, to też nie wiedzą, jak z niej korzystać. A to właśnie podświadomość ma w sobie supermoce, z których każdy z nas może czerpać do woli.

Podświadomość nie rozróżnia prawdy od fałszu. Jest ona podatna na Twoje sugestie. Wszystko, co jej przekazujesz, ona uznaje za fakt i tego się trzyma. Joseph Murphy niejednokrotnie udowodnił na kartach tej książki, że sugestie pochodzące od nas samych, ale również od innych osób, trafiają na podatny grunt podświadomości i jeśli Ty w nie uwierzysz, to podświadomość również uznaje je za prawdę i zaczyna je przyciągać. Jeśli zatem powiesz komuś, że wygląda źle, na pewno jest chory, bo Ty to widzisz, to ta osoba przyjmując tę sugestię za prawdę przekazuje tą informację swojej podświadomości. Jaki jest efekt? Bardzo szybko zaczyna się źle czuć i po prostu czuje się chora. Tak działa każda podświadomość.

Jednak Joseph Murphy podkreśla również to, że każdy z nas dysponuje świadomością, która weryfikuje informacje i bodźce docierające do nas. To świadomość uznaje za prawdę lub kłamstwo sugestie. To świadomość ma wpływ na to, co podświadomość będzie do nas przyciągać. Jeśli zatem ktoś Ci powie, że źle wyglądasz, a Ty czujesz się wyśmienicie i nie przyjmiesz do siebie tej sugestii, to Twoja podświadomość nie będzie oddziaływała negatywnie na Twój stan zdrowia i Twoje samopoczucie. Będziesz czuł się wyśmienicie nadal, a tę błędną sugestię odrzucisz, zapomnisz o niej.


Kreuj swoje życie każdego dnia


W Twojej podświadomości drzemią supermoce, z których skorzystać możesz tylko Ty.

„Wyobrażaj sobie to, co miłe, piękne i cieszy się dobrą sławą. Wyobrażaj sobie, że odnosisz spektakularne sukcesy. Wyobrażaj sobie, że zajmujesz się tym, co kochasz, że jesteś niebiańsko szczęśliwy i że powodzi ci się we wszystkim, czym się zajmujesz.”

Jeśli każdego dnia będziesz wdzięczny za to co masz – zdrowie, uśmiech, dobre samopoczucie, praca, pieniądze, rodzina, przyjaciele – to ta wdzięczność powróci do Ciebie ze zdwojoną mocą. Osoba wiecznie narzekająca, plotkująca, niezadowolona wysyła do otoczenia negatywne emocje, więc takie same dostaje. Wszystko to, co dajesz z siebie, wraca do Ciebie.

„Jeśli myślisz źle, w twoim świecie pojawia się zło.”

Myśl pozytywnie, skupiaj się na tym, czego pragniesz, a to się stanie. Chcesz być bogaty? Myśl o tym, że masz więcej pieniędzy, niż jesteś w stanie wydać. Zmagasz się z chorobą, a pragniesz być zdrowy? Wyobrażaj sobie, że zrzucasz szpitalną piżamę, zdrowy i uśmiechnięty wychodzisz ze szpitala i wiedziesz normalne życie. Marzysz o rejsie statkiem? Wyobrażaj sobie luksusowy statek, którym zwiedzasz najpiękniejsze zakątki świata, a tak się stanie. Wszystko zależy od Ciebie i od tego, czy nauczysz się korzystać z supermocy, jakie posiada Twoja podświadomość.

„Jeśli jasno wyobrażasz sobie swój cel, w sposób dla ciebie niepojęty otrzymasz wszystko, co potrzebne, do jego realizacji, która nastąpi dzięki cudownej mocy Twojej podświadomości.”

Uwierz w siebie, uwierz w swoją podświadomość, uwierz w swoje supermoce i korzystaj z nich. W jaki sposób? O tym przeczytacie w książce Josepha Murphego „Twoje własne supermoce”. Gorąco zachęcam Was do tej inspirującej, motywującej lektury.
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zostań konsultantką AVON. Zgarnij nawet 45% rabatu i ciesz się najlepszymi kosmetykami! Rejestracja Avonu jest zupełnie niezobowiązująca i gwarantuje Ci niskie ceny oraz dodatkowe bonusy.