Dzisiaj jest: 20.1.2021, imieniny: Fabioli, Miły, Sebastiana

10 powodów dla których twój facet jest idealny!

Dodano: 3 lata temu Czytane: 1711 Autor:

Ideałów nie ma? SERIO?! Sprawdź jak niewiele potrzeba by być ideałem w oczach kobiety...

10 powodów dla których twój facet jest idealny!
Będąc w związku bardzo często zapominamy o pozornie drobnych rzeczach. Niektóre sprawy stają się dla nas tak oczywiste, że zapominamy o ich wyjątkowości. Kiedy ostatnio pochwaliłaś swojego męża? Ile razy w ciągu tygodnia powiedziałaś swojemu partnerowi, że jest wyjątkowy? Myślisz, że twój chłopak jest zwyczajnym facetem, czy może ma w sobie chociaż jedną cechę, która czyni go wspaniałym?

Jeśli twój mąż, chłopak, partner nie jest nikim wyjątkowym to jakim cudem wytrzymaliście ze sobą tak długo? Myślisz, że nie istnieje pojęcie "Mąż idealny"? Oczywiście, że istnieje, tylko być może Ty jeszcze o tym nie wiesz!

Sprawdź jakie cechy według kobiet powinien posiadać mężczyzna, by uznać go za bliski ideału:

1. Jest wobec ciebie uczciwy

To bardzo ważne, by partner u którego boku żyjesz był wobec ciebie uczciwy. Doceń to! Czasami gorzka prawda jest lepsza niż najpiękniejsze kłamstwo.

2. Ma do ciebie zaufanie

Jeśli twój partner ci ufa, to też dobry znak. Znasz to powiedzenie, że najgorszą karą dla kłamcy nie jest to, że nikt mu nie ufa lecz to, że to on nie potrafi nikomu zaufać? Ludzie mierzą innych swoją miarą, więc skoro zdobyłaś zaufanie faceta, to wiele dla niego znaczy i na pewno odpłaca ci tym samym.

3. Daje ci dużo swobody

Jeśli mężczyzna daje ci dużo swobody to na pewno świadczy o dużym zaufaniu, ale także o tym, że jest pewny ciebie i swoich uczuć do ciebie. To piękne jest!

4. Zawsze śmieje się z twoich żartów

... nawet jeśli wcale nie są śmieszne? To musi być miłość!

5. Nie zapomina o szczegółach

Wiesz, że faceci nie przywiązują wagi do szczegółów? Chyba, że... no własnie - chyba, że kochają tak mocno, że chcą pamiętać każdy szczegół z tobą związany. Jeśli więc zapytasz swojego partnera w jakiej sukience byłaś na pierwszej randce, a on będzie to pamiętał, to powinno dać ci wiele do myślenia.

6. Jest przy tobie w trudnych momentach

Na dobre i na złe, w zdrowiu i w chorobie... Te słowa są naprawdę bardzo ważne. Jeśli masz oparcie w swoim partnerze, jeśli on pomaga ci w tych trudnych chwilach, jeśli możesz liczyć na jego silne ramię, jeśli przy nim odzyskujesz wiarę w siebie to jesteś szczęściarą, a twój facet jest naprawdę wyjątkowy!

7. Pomaga ci w obowiązkach domowych

Trzeba to przyznać szczerze, że mężczyźni więcej brudzą niż sprzątają. Jeśli więc twój facet pomaga ci sprzątać albo robi to za ciebie, to trafiłaś na chodzący ideał. Nigdy nie pozwól mu odejść! Takich okazów się nie wypuszcza z ręki!

8. Pociesza cię, gdy tego potrzebujesz

To bardzo ważna cecha. Mężczyzna nie zawsze wie co powiedzieć, ale jeśli mimo tego potrafi cię w jakiś uroczy sposób pocieszyć... Podziękuj mu za to! To świadczy o ogromnym oddaniu.

9. Sprawia, że się uśmiechasz każdego dnia

Miewamy różne dni, raz lepsze raz gorsze, ale jeśli twój facet potrafi sprawić, że będziesz się uśmiechać, nawet w te gorsze dni - to szacun dla was! Chyba jesteście dla siebie stworzeni.

10. Nie możecie bez siebie żyć?!

Jeśli mimo burz wciąż do siebie wracacie, jeśli mimo różnych charakterów wciąż się bardzo kochacie, doceńcie to, że macie siebie. Są tacy, którzy nigdy nie znajdą bratniej duszy, a bardzo by chcieli. Są też tacy, którzy największą miłość stracili...

Nie ma ludzi idealnych. Każdy ma jakieś wady i cechy, które wkurzają innych. Jedno jest pewne: warto czasami docenić drugą osobę i pozwolić jej poczuć się wyjątkowo. A niech sobie myśli, że taki z niego mąż idealny! Trochę lukru jeszcze nikomu nie zaszkodziło, a słodycze potrafią zmiękczyć największego twardziela!
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.