Dzisiaj jest: 20.1.2021, imieniny: Fabioli, Miły, Sebastiana

Jakich mężczyzn pragną kobiety?

Dodano: 3 lata temu Czytane: 2647 Autor:

Czy kobiety zwracają uwagę na wygląd zewnętrzny? A może na grubość portfela?

Jakich mężczyzn pragną kobiety?
Jakich mężczyzn pragną kobiety? Dobre pytanie! Tylko, że każda z nas jest inna. Na co kobiety zwracają największą uwagę? Czy jeśli mężczyzna nie wygląda jak Leonardo DiCaprio to ma w ogóle szansę na znalezienie partnerki?

Jest takie powiedzenie: Każda potwora znajdzie swojego amatora. Coś w tym jest, bo jednak wygląd zewnętrzny sie liczy.
Chociaż tak naprawdę każdy z nas jest inny. Kobiety też są różne. Niektóre bardzo zwracają uwagę na status majątkowy, inne nie umówią się nawet na drinka jeśli mężczyzna nie wygląda jak wspomniany wyżej Leo, ale są też takie, które patrzą sercem.

Wygląd jest bardzo ważny i to niezależnie od płci. Jednak nie o samo piękno chodzi. Pomyśl sobie, czy ty chciałabyś się umówić z chłopakiem, który jest niezadbany? Nawet te kobiety, które urodą nie grzeszą potrafią się "zrobić" na bóstwo i w sumie o to chodzi. Chodzi o zadbane dłonie, o umyte włosy, świeże ubranie i czyste buty.

 

Jakich mężczyzn pragną kobiety? - Pierwsze wrażenie jest najważniejsze.

Według badań amerykańskich naukowców kobiety pierwszą uwagę zwracają na usta i oczy. Mężczyzna musi mieć to coś. Czyli co? To co paniom podoba się najbardziej? "Chochliki w oczach" i pełne usta.
W drugiej kolejności kobiety patrzą na dłonie, zęby, co ciekawe penis znalazł się dopiero na 11 miejscu! 
Nie ma wątpliwości, że mężczyzna musi kusić zapachem i mimo, że moda na długie brody trwa - jednak wiele pań woli ogolonych panów! 
Nie ma co kryć, dobrze żeby męzczyzna był elegancko ubrany, jeśli jest wysportowany, nie pali, zdrowo się odżywia - szanse na znalezienie partnerki rosną.

Badania pod nazwą „Ideał mężczyzny”, przeprowadzone przez firmę Millward-Brown (M-B) dla miesięcznika Playboy potwierdzają badania TNS OBOP i dowodzą, iż (zdaniem respondentek) ideał to niebieskooki brunet, raczej wysoki i szczupły, zadbany, zawsze ogolony, ładnie pachnący, bez kolczyków i tatuaży. Nie musi się depilować, jeśli jest umiarkowanie owłosiony. Ideał używa nie tylko wody toaletowej (80%), ale kremu do twarzy i rąk i żelu do włosów, a krem pod oczy już niekoniecznie.[Źródło: https://urodaizdrowie.pl/]

 

Zawód - komandos

jakich mężczyzn pragną kobiety
 
To nie żart! Kobiety najchętniej spotykałyby się z komandosem! Nic dziwnego, pod jego skrzydłami na pewno czułyby się bezpiecznie. A jeśli nie komandos to przynajmniej strażak, albo pilot samolotu. Bokser, kierowca tira, mechanik - czemu nie?! Natomiast o dziwo panie raczej nie chciałyby żeby ich wybranek miał własną firmę albo był aktorem. I tutaj zrozumiałe - przedsiębiorca bardziej dba o własny interes niż swoją kobietę, a aktor ma za dużo okazji na zdradę.
 

Co do zarobków? Chyba żadna z pań badaniu nie powiedziała, że wyobraża sobie, by jej facet zarabiał mniej niż 2 tys. Za to wiele z nich przyznało, że gdyby pensja była na poziomie 50 tysięcy to wcale, by nie płakały z tego powodu. Ale czy to jest kontrowersyjne? Czy to źle, że kobiety lubią luksusy?

Co do cech charakteru...

Najbardziej pożądanymi cechami charakteru są:

mądrość
czułość
szczerość
poczucie humoru
zaradność


Cóż, reasumując wcale nie jest łatwo trafić na drugą połówkę, która będzie w pełni spełniać nasze wymagania. Nie ma co się łudzić, ideałów nie ma! Biorąc pod uwagę ilość rozwodów, można dojść do wniosku, że staliśmy się albo zbyt wygodni, albo mało wyrozumiali. Wciąż łatwiej nam oceniać innych nie patrząc na siebie.

Czy pieniądze dają szczęście? Czy naprawdę uroda jest najważniejsza?

Kto jeszcze drugiej połówki nie znalazł lepiej niech przemyśli te kwestie. Chyba, że woli zostać singielką do końca życia. Są tacy, dla których życie w pojedynkę jest lepsze niż bycie w związku.

A na koniec przestroga do panów, którzy znaleźli partnerkę - lepiej miejcie się na baczności i o nią dbajcie, bo a nóż jutro na horyzoncie pojawi się komandos... 
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.